logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Zieleń szmaragdu online
,,TRylogia Czasu" to bardzo popularna powieść niemieckiej pisarki - ,,Zieleń Szmaragdu" to właśnie ostatnia część tej znanej trylogii.
Przełęcz ocalonych / c online
Wojna to okrutny czas, kiedy tak naprawdę człowiek traci kontakt z tym, jak powinien naprawdę wyglądać świat. II Wojna Światowa to czas krwawych bitew pomiędzy wojskami USA a Japoni. Toczyli oni zacięte bitwy o dosłownie każdą drobną wysepkę na Oceanie Pacyficznym. Film ten pokazuje przykład jeden z takich zaciętych właśnie bitew... Reżyserią filmu ,,Przełęcz Ocalonych" to wkład samego Mela Gibsona. Film online z napisami.
Alone in Berlin online
Berlin czasy II Wojny Światowej... Młody mężczyzna ginie w trakcie walk, a jego rodzice zaczynają winić za to III Rzesze, w której zupełnie starcili oparcie i zaufanie...
Liga Bogów / League of Gods online
Liga Bogów to film oparty na starej, chińskiej baśni ludowej. Opowiada on historie pewnego króla, który pod wpływem swej demonicznej kochanki, zaczyna coraz bardziej tyranizować swój biedny lód. Na pomoc ciemiężonemu społeczeństwu może stanąc jedynie trójka łodych bogów... Film online z napisami.
Liga Bogów online
Film oparty na 16-wiecznej chińskiej powieści Feng Shen Yan Yi, historia opowiada jak król Zhou zostaje tyranem, omamiony przez swą diaboliczną konkubinę. Trójka młodych Bogów musi zjednoczyć siły, aby pokonać tyrana.
Little Sister online
Dziewczyna, która kiedyś wiodła bardzo rockowe rockowe życie, wraca do swojego domu rodzinnego, w którym spotyka schorowanego brata, który wrócił z misji w Iraku. Jest to dla niej swoisty sprawdzian jej wiary i przekonań... Film online z napisami.
Bez zarzutu / Irréprochable online
Constance, która ma już 40 lat na karku w nietypowych okolicznościach traci pracę jako agent nieruchomości. Nie może po tym incydencie znleźć innej pracy w Paryżu, dlatego wyjeżdża do mniejszej miejscowości, gdzie jest wakat na jej upragnioną pozycję. Szef bardzo zadowolony jest po rozmowie rekrutacyjnej, jednakże w efekcie końcowym oferuje pracę młodszej i atrakcyjniejszej kobiecie... Film online z napisami.
Ouija Narodziny zła online
Gra w Ouija t pewnego roadzju seans spirytystyczny, gdzie jego uczestnicy wywołują duchy z zaświatów. Nie mają oni jednak wpływu na to, kto z tych ząswiatów przybędzie... Narodziny zła to druga część popularnego hororu. Film online z napisami.
Zwierzęta nocy / Nocturnal Animals online
Artystka, która wyszła bogato za mąż, prowadz własną galerię.. Kiedyś była związana z innym facetem, któreo opuściła, gdyż nie za bardzo wierzyła w jego talent.. On powraca do niej po latach z rękopisem dzieła, które chce niebawem wydać... Film online z napisami.
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie / Perfetti sconosciuti online
Kilka zaprzyjaźnionych par spotyka się pewnego ciepłego wieczoru na kolacji. Każdego dręczą inne kłopoty, każdy ma inny pomysł na ich rozwiązanie. Sympatyczne towarzystwo, pyszne jedzenie i zbliżające się zaćmienie księżyca mają pomóc rozluźnić się i zapomnieć o troskach codzienności. W rzeczywistości jest to jednak początek próby sił, testu na szczerość, wierność, oddanie i cierpliwość. Ktoś proponuje grę: do zakończenia wieczoru wszystkie wiadomości, maile i rozmowy staną się publiczne, przy stole nie będzie tajemnic. Czy taka igraszka z prywatnością...
Płoną płoną płoną / Burn Burn Burn online
FKomedia opowiada historię podróży grupy znajomych, wśród których jeden jest już nieżywy i towarzysze podrózy przewożą go w plastikowej torbie. Taka właśnie była ostatia wola Dana, aby wyruszyć ostatni raz w podróż z przyjaciółmi... Film online z napisami.
Love Is All You Need? online
Młody redaktor sportowy zakochuje się w pewnej dziewczynie, która gra w drużynie futbolu amerykańskiego. Nie byłoby może w tej historii wiele niezwy kłego, gdyby nie fakt iż cała historia ma miejsce w równoległym świecie, w którym to miłość do tej samej płci jest czymś naturalnym, a miłość do płci przeciwnej traktowana jest jako dewiacja...
A Violent Prosecutor online
Byun Jae jest znanym prokuratorem w swojej miejscowości. Zdobył sobie sławę tym, że zawsze staje po stronie pokrzywdzonych. Nikt nie przypuszczałby, że on może zostać oskarżony o pewne przestępstwo... Film online z napisami.
7.19 online
Meksyk to nie tylko państwo, ale i największa na świecie stolica państwa. W tym mieście pewnego dnia dochodzi do potężnego trzęsienia ziemii... W wyniku tego kataklizmu grupka przypadkowych ludzi, zostaje uwięziona pod zwałąmi zawalonych budynków.. Wszyscy chcą się wydostać z tych zgliszczy zanim kolejne trzesięnie zawali ich dach na ziemię...
Swallows and Amazons online
Jezioro to w dziecięcej wyobrażni potrafi być ocean, a mała wysepka na jego środku, dla maluchów potrfai być wielką wyspą, na której znajdują się bezcenne skarby... O taką właśnie wyspę przyjdzie się zmierzyć dwóm grupom dzieciaków... Film online z napisami.
Underworld Wojny krwi online
Selene została zdradzona przez frakcję wampirów, jednakże musi ona połączyć z nimi siły, bo inaczej nie będzie ona w stanie pokonać bardzo silnego wroga jakim są ...
Przełęcz ocalonych online / Hacksaw Ridge (napisy) PL online
Pierwsza wojna światowa i weterani tacy jak Tom Doss ma poważny problem alkoholowy przez co wykazuje dużą agresje wobec swojej rodziny. Rozpoczyna się druga wojna światowa gdzie Amerykanie toczą walki z Japonią. Główny bohater zostaje wysłany do Okinawy gdzie odmawia posłuszeństwa swoim przełożonym.
Sadako v Kayako film online
Dwie młode dziewczyny nabywają stare video z filmem rodziców i mają w planach przegrać to na nowszą cyfrową jakość. Mrożąca krew w żyłach historia gdzie dwie historie połączy się z postacią egzorcysty oraz dziwnej istoty w czerwonej pelerynce.
Bem Cosados online online
Piękna i zwariowana Penelope nie zgadza się na małżeństwo jej byłego kochanka z obecną kobietą. Świetna romantyczna komedia. Dużo wątków miłosnych.
Po burzy online / After the storm online
Uzależniony od hazardu detektyw jest w depresji i nie może odnaleźć spokoju ducha marnując swoje życie próbuje odzyskać miłość krewnych. Pewnej nocy otrzymuje od losu szansę dzięki której może odmienić swoje życie i odzyskać wszystko co stracił kiedyś.
1234567>>>>|
© 2017 Zalukaj filmy online cda / Online: