logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Na Fali 2 online
Głównym bohaterem animacji jest Cody Maverick, którego marzeniem jest dołączenie do słynnej grupy surferów o nazwie The Hang 5. Razem z nowymi kolegami Cody wyruszy na poszukiwanie najlepszych i najbardziej niebezpiecznych fal na świecie. Jak zakończy się tak przygoda?
Przyciaganie online
Po awarii statek obcych ląduje w rosyjskim mieście, wielu, którzy to przeżyli zaczyna zastanawiać się nad własnym istnieniem, są też tacy, którzy domagają aby obcy opuścili Ziemię.
Cross Wars online
Callan który włada potężnym amuletem, wspólnie z niemalże armią odważnych ochotników uzbrojonych po zęby w karabiny i pistolety oraz grupą ślicznych kobiet, walczy z okrutnymi Meksykanami i złymi Brytolami.
American Violence online
Nieszablonowy thriller, który ma elementy kina psychologicznego - opowiada historię doktorantki psychologi, która otzrymuje zbadanie jednego więźnia. Jest on oskarżonyt o najgorsze zbrodnie, za które sąd chce mu dać najsurowszą karę - karę pozbawienia życia. Nasza bohaterka musi sprawdzić, czy skazany jest faktycznie winny zbrodni... Film online z napisami.
Kara Bela online
Kudret to facet w średnim wieku którego niezbyt ciekawe życie całkowicie się zmienia podczas pozornie niewinnej wycieczki samochodowej. Mężczyzna będzie uczestniczył w zwariowanej walce o przetrwanie. Film online z napisami.
Zabierz mnie do domu / Take Me Home online
Nie ma nic gorszego niż utrata pamięci, człowiek zupełnie nie wie kim jest, co reprezentuje i nie zna w ogóle swojje hostorii. Taką właśnie bolączke ma bohetr tego horroru, stara się on oczywiście powrócić do życia, dlatego wraca do domu swojej siostry bliźniaczki, jednakże już po krótkim czasie, zauważa on, że wizje jakie zaczyna on mieć nie należą do normalnych objawów odzyskiwania pamięci... Film online z napisami.
Munio: Strażnik Księżyca online
„Munio: Strażnik Księżyca” przedstawiają magiczną historię małego bohatera, który udowodni całemu światu, że jeśli masz wielkie serce i wiernych przyjaciół, nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych. Munio niespodziewanie zostaje wybrany Strażnikiem Księżyca... Zabawa i przygoda się zaczyna!
The Young Offenders online
Dwoje nastolatków z Irlandi pewnego dnia widzi w gazecie artykuł o wydarzeniu jakie miało miejsce po drugeij stronie Zielonej Wyspy. Rozbił się tam statek przemytników i na brzeg zostało wyrzucone 61 ogromnych paczek kokainy! Chłopaki nie myśląc dużo, kradną rowery i ruszaja w podróz za wielkim skarbem! Film online z napisami.
Zło we mnie / February online
Katherine i Rose to jedyne dziewczyny szkoły z internatem, które na czas przerwy świątecznej zostają w internacie same.. Do tej placówki zmierza też kolejna kobieta, której nikt tak naprawdę nie zna. Jej obecność zaczyna wpływać na to co się dzieje w internacie...
Power Rangers - Film online
Power Rangers to grupa nastolatków. Na pierwszy rzut oka wyglądają oni jak zwykłe dzieciaki lecz rzeczywiście to ludzie o wyjątkowych zdolnościach. Tylko oni, zebrani w jedną grupę , są w stanie ocalić ludzkość przed obcymi, złymi siłami.
Chata - The Shack online
Zwykłe życie, zupełnie zwykłej rodziny zostaje odwrócone o 180 stopni po tym jak najmłodsze dziecko- ukochana córeczka- zostaje porwane. Niestety nie udaje się jej odnaleźć. Wszysy przypuszczają, iż dziewczynka nie żyje. Po paru latach do ojca rodziny odzywa się tajemnicza osoba z prośbą o kontakt i spotkanie w pewnej leśnej chatce- tam gdzie prawdopdobnie rozegrał się dramat małej dziewczynki...
Magicy: Życie w świecie iluzji / Magicians: Life in the Impossible online
Czterech magików prezentuje swoje fascynujące umiejętności, dzieli się osobistymi historiami i przybliża nam tajemnice świata iluzji.
The Axe Murders of Villisca online
Trzech znajomych dzielących wspólną pasję (tropienie duchów) udaje się do nawiedzonego domu, w którym na poczatku XX wieku doszło do serii makabrycznych morderstw. Główni bohaterowie nie spodziewają się jakie traumatyczne dla nich wydarzenia będą mieć miejsce w najbliższych czasie.
Rising Fear online
Oficer rezerwy zostaje przypadkowo oskarżony o działalność terrorystyczną. Mężczyzna będzie robił wszystko aby odzyskać honor. Czy uda mu się? Przekonajcie się.
Force 2 online
"Force 2 " to świetny, trzymający w napięciu thriller. Akcja zaczyna się od tajemniczego morderstwa trzech tajnych agentów. Okazuje się, że w ich śmierć uwikłani są pracownicy placówek dyplomatycznych min. na Węgrzech. Pierwszorzędne kino. Polecamy.
Skandynawscy wściekli 2: wyścig po lodzie / Børning 2 online
Główny bohater Roy dojrzał już do tego, aby zrezygnować z nielegalnych wyścigów i zająć się czymś spokojniejszym. Niestety los zmusi go, aby ponownie wsiadł za kierownicę. Okazuje się, że jego córka startuje w niebezpiecznych zawodach i Roy będzie chciał ją od tego powstrzymac.
Headshot online
Ishmael to tak naprawdę przybrane imię faceta, który po wypadku i rekonwalescencji w szpitalu wciąż nie może odzyskać pełni swojej pamięci. Gdyby nie opiekuńcza lekarka Ailin, Ishmael nigdy nie powróciłby do zdrowia. Pewnego dnia ją porywają zbiry i Ishmael musi ją ratować, w trakcie akcji przypomina sobie to, kim był kiedyś... Film online z napisami.
Ukryte piękno / Collateral Beauty online
Główny bohater jest człowiekiem sukcesu. Świetnie wiedzie mu się w pracy, jest przystojny i lubiany. Niestety jego idealne życie zmienia się w koszmar gdy umiera jego córka. Mężczyzna nie może wyjść z rozpaczy. Jedynym ukojeniem w życiu stają się dla niego spotkania w grupie psychoterapeutycznej z ludźmi, którzy przeżyli podobne tragedie.
Kill the King online
Dwoje zakochanych w sobie do szaleństwa ludzi udaje się do Los Angeles. W ich głowach kiełkuje niecny plan. Czy uda im się go zrealizować?
Osoby, które możesz znać online
Jedna noc, jeden gest może zmienić losy wielu ludzi. Delia zdradza męża tej nocy z jego najlepszym przyjacielem. Zachodzi z nim w ciążę. A pikanterii tej historii dodaje fakt, że przyszły ojciec jest homoseksualistą.
1234567>>>>|
© 2017 Zalukaj filmy online cda / Online: