logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Asy bez kasy / Masterminds online
17 milionów amerykańskich dolarów?? Właśnie tyle pada łupem bandzie ... no właśnie. Musicie to sami zobaczyć na własne oczy i ocenić. Czy tej bandzie .... uda się zmylić stróży prawa i ucieć na gorące wyspy na emeryturę? Film online z lektorem.
Churchill - gigant XX wieku online
Opowieść o dwukrotnym premierze Wielkiej Brytanii i laureacie literackiej Nagrody Nobla. Jego postać wciąż budzi wiele kontrowersji. Dokument przedstawia mniej znane fakty na temat polityka. Reżyser David Korn-Brzoza rysuje jego portret, szukając odpowiedzi na pytanie, kim był Winston Churchill. Skupia się zarówno na jego życiu osobistym, jak i publicznych wystąpieniach.
Sad nad Eichmannem online
W grudniu 1961 roku izraelski sąd uznał nazistę Adolfa Eichmanna za zbrodniarza wojennego i skazał na śmierć. Wyrok podzielił opinię publiczną. Grupa ocalałych z Holokaustu oraz intelektualiści, w tym Hannah Arendt, Hugo Bergmann, Martin Buber i Gerszom Scholem, wysłali pismo do prezydenta Izraela z prośbą o złagodzenie kary. Dokument prezentuje dyskusję, jaką toczyli historycy i filozofowie po procesie. Prezentuje materiały archiwalne i relacje naocznych świadków. Zawiera wypowiedzi m.in Anity Shapiry, Hanny Yablonki, Moshe Halbertala i Amnona Raz-Krakotzkina.
Handlowiec / Vendeur online
Serge jest jednym z najlepszych sprzedawców we Francji. W czasie ponad 30 lat pracy pomógł wielu firmom zarobić ogromne pieniądze. Poświęcił życie prywatne, aby osiągnąć sukces w zawodzie. Prawie nie widuje się ze swoim synem Géraldem. Pewnego dnia chłopak zwraca się do niego z niespodziewaną prośbą. Pragnie, żeby ojciec pomógł mu znaleźć pracę, dzięki której mógłby zdobyć środki na otworzenie własnej restauracji. Po długim namyśle Serge oferuje mu posadę sprzedawcy.
Nasza nowa rodzina / The Steps online
Nieradzący sobie najlepiej w życiu bankier inwestycyjny Jeff (Jason Ritter) i jego uwielbiająca dobrą zabawę siostra Marla (Emmanuelle Chriqui) zostają zaproszeni przez swojego bogatego ojca Eda (James Brolin) na weekend w jego wiejskim domku w północnym Ontario. Na miejscu poznają Sherry (Christine Lahti), nową żonę ojca, i trójkę jej dorosłych dzieci z poprzednich związków. Jeff i Marla szybko uświadamiają sobie, że ich szanse odziedziczenia majątku ojca stają się z każdą minutą coraz mniejsze. Szalona rodzinna komedia, która udowadnia, że życie lubi nas...
Sekret Herberta Klose raz jeszcze online
Twórcy filmu starają się odpowiedzieć na liczne pytania dotyczące zagadki wrocławskiego złota. Widzowie dowiedzą się, co mogło się stać z cennymi dokumentami i wyrobami jubilerskimi i gdzie mogą się teraz znajdować, oraz czy Herbert Klose mógł brać udział w ukryciu tych kosztowności. Autorzy opierają się również na niedawno odnalezionym reportażu z 1973 roku Dionizego Sidorskiego i Adama Wielowiejskiego.
Rewolucja gender online
W ostatnich latach na całym świecie obserwuje się zmiany w tradycyjnym pojmowaniu płci, zacierają się dawniej wyznaczone granice. Amerykańska dziennikarka Katie Couric analizuje koncepcje gender. By lepiej zrozumieć złożoność tematu, rozmawia z naukowcami, psychologami, działaczami czy pisarzami. Próbuje ustalić wpływ genetyki, procesów zachodzących w mózgu oraz kultury na definicję tożsamości płciowej. Spotyka się również z osobami transseksualnymi reprezentującymi różne pokolenia, a także znanymi działaczami i ikonami ruchu - gwiazdą tenisa Renee Richards oraz...
Noc żywej Deb / Night of the Living Deb online
Co może być gorszego od pobudki na kacu obok nieznanej osoby płci przeciwnej? No właśnie chyba nic! Deb i Ryan mieli taką wpadke za sobą, co gorsza - on nie jest sam, tyle że jego narzeczonej nie ma w domu. Gdy oboje chcą możliwie szybko wyjść z sytuacji, okazuje się, że miasto opanowały... zombieeeee!!!!
The Memory of Water online
Śmierć dziecka to chyba największa tragedia, jaka może spotkać rodziców... Dwójka bohaterów tego dramatu właśnie takiej tragedii doświadczyła. To co przeżyli i smutek, jaki w nich jest nie pozwala im myśleć o sobie w kategoriach z czasów kiedy się kochali...
Ja, Daniel Blake online
Daniel poznał Katie praktycnzie w czasie, gdy pogodzony był ze swoim samotnym życuiem. Katie ma swoją dwójkę dzieci, także nie jest to wymarzona partnerka, jednakże Tom widzi w niej kobiete swojego życia. Postanawia pomóc jej i tym samym, zaczyna starać się o rentę dla siebie...
Światła sceny: Życie na pointach online
Amerykańska Akademia Baletowa to bardzo powazna instytucja. Jej władze wpadają na pomysł, aby do jej repertuaru nauczania wprowadzić taniec nowoczesny. Całym projektem ma się zająć Jonathan, nie będzie to łatwe zadanie...
Wyklęty online
"Wyklęty" to oparty na faktach film, którego akcja toczy się w Polsce, w drugiej połowie lat 40-tych. Jego bohaterami są członkowie zbrojnego podziemia niepodległościowego, walczący z władzą ludową o powojenny kształt Polski. Ludzie, którzy mimo olbrzymiej przewagi resortu bezpieczeństwa, wspieranego przez radzieckie NKWD, walczyli do końca o swoją sprawę.
Dzień przyjaciółki online
Dzień Przyjaciółki to szalona komedia, która opoiwiada o wrobieniu w poważną aferę, bo w morderstwo niczego nie podejrzewającego autora wierszyków okolicznościowych... co za jaja
Niezwykły świat Belli Brown online
Bella Brown to kobieta, którą w dzieciństwie znaleziono w londyńskim parku. Została wychowana przez nowo znalezioną rodzinę i wyrosła na wspaniałą kobietę. Jej marzenie to pisanie bajek, jednakże jako pracownica bardzo rygorystycznego bilbliotekarza, nie może oddać się w pełni swojej pasji... Film online z lektorem.
Dzień sądu / Day of Reckoning online
9 długich, jednakże spokojnych i bezkrwawych lat minęło od czasu tamtych wydarzeń... Jak zawsze jednak natura nie lub próżni, stworzemia z pod ziemii wychodzą ponownie na jej skorupę by siać postrach wśród ludzkości... Film online z lektorem.
Alojzy / Aloys online
Alojzy Adorn pracuje jako prywatny detektyw. Rodzaj wykonywanego zawodu sprawia, że musi być człowiekiem niepozornym i nierzucającym się w oczy. Alojzy obserwuje życie z pewnej bezpiecznej odległości i wszystko nagrywa na kamerę. Po śmierci ojca jego bezpieczny świat zaczyna się rozpadać. Alojzy zostaje sam i zaczyna pić. Po jednej z nocy ostrego picia budzi się w autobusie. Jego aparat fotograficzny i taśmy wideo zostają skradzione. Jakby tego było mało wkrótce pojawia się kobieta, która zaczyna go szantażować. Jeśli Alojzy chce odzyskać taśmy musi przyłączyć...
Taxi / Taxi - Teheran online
Nagrodzone Złotym Niedźwiedziem "Taxi-Teheran" Jafara Panahiego jest jak audiowizualna pocztówka z Iranu. Podróżujący po Teheranie jako taksówkarz reżyser na przykładzie kolejnych pasażerów z humorem pokazuje nam absurdy i grozę życia w jego ojczyźnie. Chociaż pojawia się tu dosadna krytyka instytucji cenzury czy opresyjnego systemu, film przepełniony jest miłością do perskiej kultury i Irańczyków. Dzięki niemu dowiadujemy się na temat Iranu więcej prawdy niż z mediów w ostatniej dekadzie.
David Brent: Życie w trasie / David Brent: Life on the Road online
Opowieść w stylu ,,rzuciłem korpo" i ruszyłem w trasę ze swoim zespołem rockowym :P Dokładnie tak David Brent zarządza swoim życiem w tym niezłym filmie!
Trans-Pecos online
Policjanci na granicy Meksyku z Usa kontrolują samochody. Podczas wszystkich interwencji nie dochodzi do żadnych naruszeń i agenci są znudzeni do momentu kiedy podjeżdża samochód z podejrzanie wyglądającymi ludźmi w środku.
David Brent Życie w trasie online
David Brent nie jest najlepszym sprzedawcą, dlatego jak przydarza mu się okazja to idzie za ciosem i rusza w trasę koncertową z zespołem rockowym.WOW!!! Film online z lektorem!
1234567>>>>|
© 2017 Zalukaj filmy online cda / Online: