logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Ofiara / Goat online
Dziewiętnastoletni Brad Land (Ben Schnetzer) rozpoczyna naukę w college’u. Niedługo wcześniej chłopak został ciężko pobity i zmaga się z zespołem stresu pourazowego. Wierzy, że w nowym miejscu uda mu się otrząsnąć z traumatycznych wspomnień, tym bardziej że na tej samej uczelni studiuje jego starszy brat Brett (Nick Jonas). Brad liczy na jego opiekę i wsparcie. W tym celu zapisuje się do tego samego bractwa. Niestety, jego życie szybko zamienia się w piekło. Oparty na prawdziwej historii, wstrząsający dramat, który nikogo nie pozostawi obojętnym.
Dwa życia, jedna nadzieja / Zwei Leben. Eine Hoffnung online
Bohaterem niemieckiego filmu "Dwa życia jedna nadzieja" jest ciężko chory nastoletni Frank (Valentino Fortuzzi), który już dwa lata czeka na przeszczep wątroby. On i jego rodzina przeżyli w tym czasie liczne rozczarowania i powoli zaczynają tracić nadzieję na normalne życie. Ojciec chłopaka (Jörg Pose) podjął już nawet decyzję, by zacząć poszukiwania organu na czarnym rynku. Tymczasem pewnego dnia Franka i jego bliskich zaskakuje wiadomość, że do szpitala została przetransportowana wątroba, która może zostać przeszczepiona chłopcu. Wkrótce na ten sam...
Barash online
Naama Barash to typowa nastolatka, tyle że odrobine bardziej zbuntowana niż jeje rówieśnicy. Pewnego dnia do jej szkoły przychodzi nowa dziewczyna o imieniu Dana. Naama i Dana zakochują się w sobie bez pamięci... Film online z lektorem.
100 ulic online
100 ulic to dramat który umyślnie nawiązuje do terytorium, gdyż losy bohaterów tego filmu dzieją się właśnie na przełaju małego skrawka Londynu... Każdy z trójki bohaterów wiedzie inne życie i ma inne problemy i ambicje. Film 100 ulic pokazuje w bardzo wrażliwy dla widza sposób, jak różne możemy mieć cele i ambicje... Film online z lektorem.
Widmo zagłady online
Diabły nie ludzie! Takie wizje można wysnuć oglądając to co dzieje się w tym filmie - świat może być niebawme wessany w dziurę czasoprzestrzenną!!!
Drzewko oliwne online
Południowa Hiszpania. Alma (Anna Castillo) i jej dziadek Ramon (Manuel Cucala) są ze sobą bardzo zżyci. Przed laty, kiedy Alma była mała, mężczyzna stracił swoje ukochane drzewo oliwne, które zostało sprzedane do Niemiec. Od tej pory Ramon bardzo cierpi i podupada na zdrowiu. Nie mogąca dłużej na to patrzeć wnuczka, pewnego dnia decyduje się wyruszyć do Düsseldorfu. Z pomocą starych i nowych przyjaciół próbuje odzyskać drzewko. Film zainspirowany został prawdziwą historią.
Boris bez Béatrice online
Boris Malinovsky jest aroganckim i nieliczącym się z nikim przedsiębiorcą. Mężczyzna ma też chorobliwą skłonność do romansów, przez co jego małżeństwo przechodzi kryzys.
Otrzęsiny / Burning Sands online
Burning Sands opowiada o studencie, który wraz z przyjaciółmi pragnie dostać się do elitarnego bractwa. W czasie otrzęsin zorganizowanych dla nowych członków, chłopak będzie musiał przejść cieżkie i bezlitosne testy, zmagając się jednocześnie pomiędzy uszanowaniem tajemnicy milczenia a ujawnineinem przemocy stosowanej podczas prób.
Zabić ojca / My Father Die online
Głuchoniemy Asher (Joe Anderson) ma w życiu tylko jeden cel. Mężczyzna od lat czeka na dzień, w którym będzie mógł zemścić się na swoim psychopatycznym ojcu, Ivanie (Gary Stretch), który zabił jego starszego brata Chestera. Gdy odsiadujący wyrok mężczyzna w końcu wychodzi na wolność, Asher nie zawaha się przed niczym, żeby wymierzyć mu sprawiedliwość.
Przekleństwo Jeremyego online
Jeremy Rollins jest nieśmiałym i introwertycznym chłopakiem z tajemniczą „dolegliwością”. Od urodzenia posiada niekontrolowaną zdolność do kanalizowania własnego bólu czy ran z osób, które wyrządzają mu krzywdę.
Zabić ojca online
Asher stracił kiedyś swojego brata. Tak naprawdę to zabił go jego ojciec, Ivan. Siedzi on teraz w więzieniu i jedyne to, o czym marzy Asher to, gdy wyjdzie ten drań, to zabić go jak psa. Nadchodzi w końcu dzień kiedy psychopata-ojciec wyłazi poza mury więzienia... Film online z lektorem.
Otrzęsiny online
Obiecujący student Zurich musi spojrzeć prawdzie w oczy, gdy otrzęsiny zorganizowane przez jego bractwo zmieniają się z niewinnej zabawy w całonocny koszmar.
Czego słuchamy w łóżku online
Dziennikarka i DJ-ka Edith Bowman odkrywa fascynujące związki między muzyką a seksem. Dokument w reżyserii Adriana Sibleya szuka odpowiedzi na pytanie, czemu niektóre piosenki wprowadzają słuchaczy w romantyczny nastrój i pobudzają zmysły. Twórcy obrazu próbują ustalić, jak powinien brzmieć utwór zapoczątkowujący intymne chwile.
Podróż Fanny online
Rzecz dzieje sie w trakcie II Wojny Świtowej, w okupowanej przez hitlerowców Francji. Fanny i jej rodzeństwo trafiaja o domu żydowskiego dziecka we Włoszech. Dzieci dostają okazję aby uciec do Szwajcarii. W trakcie tej akcji Fanny opiekuje się swoimi podopiecznymi. Film oparty na faktach.
Sinbad i zderzenie furii online
Główny boheter- Sinbad- będzie musiał się zmierzyć z piekielnie niebezpiecznymi i jednocześnie urodziwymi istotami. Przypadkowo uwolnionymi przez niego. Czy uda mu sie je pokonać? Zobaczcie.
Tajemnice kwiaciarni: Bukiet online
Główna bohaterka to kobieta w średnim wieku, która postanowiła zmienić swoje życie. Z prawniczki przekwalifikowała się na kwiaciarkę. Założyła malutką kwiaciarnię i zaczęła się spełniać w tym, co robi. Pewnego dnia kobieta dostaje dziwne zlecenie przygotowania bukietu czarnych róż i dowiezienia ich na Wydział Prawa lokalnego Uniwersytetu. Kobieta zaintrygowana całą sytuacją postanawia osobiście dostarczyć kwiaty. Na miejscu okazuje się, iż zlecenie zostało zamówione przez jej dawnego kolegę. Niestety mężczyzna nazajutrz jest juz martwy i nasza główna...
Armia małp online
Przez ostatnich dwadzieścia lat w Ugandzie kształtowała się armia wojowniczych szympansów Ngogo. To największa znana nam banda tych zwierząt.
Zmartwychwstanie Etap końcowy online
East Mission City to niejedno miasto, które boryka się z problemem śmiercionośnych zombie. Praktycznie każde miejsce na ziemii jest już tym problemem dotknięte. Chase Carter to dziennikarz, który wespół z kilkoma swoimi przyjaciółmi musi stawić czoła hordzie potworów... Film online z lektorem.
Zabić Elvisa online
Lato1974. Psychopatyczni kochankowie wyruszają do LA z misją zabicia Króla.
Dead Rising: Watchtower online
W mieście objętym kwarantanną ugryzionym przez zombie ludziom podaje się specjalną szczepionkę, która powstrzymuje przemianę. Nieoczekiwanie lek przestaje działać i epidemia wybucha na nowo. Grupka ocalałych próbuje znaleźć sposób by opuścić miasto i nie dać się ogryźć.
1234567>>>>|
© 2017 Zalukaj filmy online cda / Online: