logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Cała prawda o alkoholu online
Doktor Javid Abdelmoneim chce poznać prawdę o alkoholu. Próbuje m.in. znaleźć odpowiedzi na pytania, jakie jego ilości szkodzą, czy czerwone wino jest zdrowe i dlaczego niektórzy ludzie upijają się szybciej.
Bez paniki, z odrobiną histerii / No Panic, With a Hint of Hysteria online
Co się może zdarzyć, kiedy przykładny księgowy marzy o karierze płatnego zabójcy? No właśnie, jedna z odpowiedzi możemy zobaczyć w tym filmie. Ten księgowy w pewnym momencie pociąga za spust, co powoduje że ściąga na siebie lawinę kłopotów i bardzo groźnych wrogów...
Teenage Cocktail online
Annie i Jules odrobinę nudzą się życiem w miejscowości, w której mieszkają. Nie ma tam tak naprawdę wielu rozrywek, poza tym mało jest też perspektyw do rozwoju. Pewnego dnia dziewczyny postanawiają uciec z domu. Po chwili okazuje się, że taki wypad jest bardzo kosztowny, a one nie mają zbyt dużo oszczędności. Dostają propozycję zarobku występując jako dziewczyny do towarzystwa online za pomocą kamerek internetowych.. Film online z lektorem.
Clinical online
Na oddział kliniczny, gdzie pracuje główna bohaterka, lekarka trafia pacjent z ciężkiego wypadku. Jest on bardzo pokiereszowany, lekarze trudzą się by utrzymać go przy życiu. Obraz tej tragedii odkrywa wspomnienia w lekarce, o których istnieniu dawno zapomniała... Film online z lektorem.
Gruby temat: dlaczego tyjemy? online
Ponad połowa dorosłych w Wielkiej Brytanii cierpi na nadwagę lub otyłość. Dokument konfrontuje się z mitami na szeroki temat o otyłości i przedstawia argumenty naukowców, którzy próbują rozwiązać problem.
Urodzinowy koszmar / 16 and Missing online
Julia to agentka FBI, która z poprzedniego związku ma córkę Abbey. Obecnie jest z facetem, który również ma swoje dzieci. Miedzy nimi a 16 letnią Abbey często dochodzi do kłótni. Po jednej z bardziej ostrcyh wymian zdań, Abbey wychodzi z domu i spotyka się z nieznajomym, którego poznała przez internet. Jest on dużo starszy niż sądziła, jednakże to najmniejszy problem - nieznajomy uprowadza Abbey wbrew jej woli...
Sięgajac wysoko / Raising the Bar online
Kelly ma szesnaście lat i od dziecka trenuje gimnastykę. Jej pasja jednak już się wypaliła. Po nieudanych zawodach dziewczyna przeprowadza się z matką z USA do Australii. Wierzy, że uda jej się tam na nowo ułożyć sobie życie, z dala od sportu i paraliżującej ją presji. Szybko okazuje się, że aklimatyzacja w nowym miejscu i zdobycie znajomych nie będą łatwe. Odskocznią od problemów staje się gimnastyka. Kelly na nowo odnajduje w niej radość i ukojenie. Sport pomaga jej też zdobyć prawdziwych przyjaciół. Inspirujące młodzieżowe kino, które mówi o pokonywaniu...
Wschodnie Los Angeles / Streets of East L.A. online
Micky Solis to gangster, którego karma dotyka w najbardziej dotkliwy sposób. Jego rodzina pada ofiarą jego mu podobnych kryminalistów... Micky postanawia ześcić się na mordercach swoich ukochanych. Wyrusza w krwawą podróż..
Lawalantula 2 / 2 Lava 2 Lantula! online
Lawalantula to gigantyczny pają który pluje żywą lawą. Główny bohater tego horroru musi drugi raz w życiu stanąć w szranki z tym potworem z piekieł rodem! Film online z lektorem.
Zabójca idealny / The Perfect Weapon online
USA rok 2045... Państwo, które kiedyś słyneło z wolnościowych ideałów, teraz ma zupełnie totalitarny charakter. Praktycznie wszystkie czynności jego obywatei są prawbnie uregulowane. Condor to tajny agent, który podczas jednej z misji, zostaje uznanym wrogiem publicznym... Film online z lektorem.
Będę w domu na Święta online
Jackie to matka i kobieta pracująca. Jest z zawodu praniwkiem i ma do skończenia trudną sprawę. Jej plan to zakończyć pracę możliwie szybko i wrócić do swoich dzieci.. Niespodziewanie odwiedza ją ...
Rok w kosmosie online
Scott Kelly spędził niemal rok na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. W pobycie towarzyszył mu Rosjanin Michaił Kornijenko. Misja odbyła się w ramach przygotowań do załogowej ekspedycji na Marsa. Dzięki temu naukowcy zyskali okazję wypróbowania ludzkiej wytrzymałości w stanie nieważkości. Wielomiesięczna izolacja uważana jest za ekstremalne doświadczenie, które stanowi duże obciążenie dla organizmu. Specjaliści z NASA zyskali idealne warunki testowe, ponieważ na Ziemi został bliźniak Scotta, Mark. Przez cały czas pracownicy agenci monitorowali fizyczne i psychiczne...
Wygnańcy online
I Wojna Światowa... jej ostatnie miesiące... Chirurg wojskowy o imieniu Ulrich zostaje wysłany w nowe miejsce walk, aby przeprowadzić rekonesans miejsca walk... Film online z lektorem.
Mostly Ghostly 3 One Night in Doom House online
Max ma nadprzyrodzone umiejętności. Potrafi się komunikować ze stworami z innych światów. W tej części będzie on musiał stawić czoła złym duszkom, które w opuszczonym domu, będą starały się uprzykrzyć mu życie oraz jego przyjaciołom... Film online z lektorem.
Kapitan Ameryka Wojna bohaterów online
Najnowsza seria fantastycznej serri, jaką jest Kapitan Ameryka - tym razem jest to Wojna Bohaterów. W tej części główny nasz bohater, musi zjednoczyć grupę Avengersów, gdyż bez tej solidarności nie będzie on w stanie stawić czoła bardzo niebezpiecznemu wrogowi, jakim jest sam ... Film online z lektorem.
Krzyk góry / Han Shan online
La Hong jest ofiarą wypadku podczas przyjazdu do Chin do swojej miejscowości w której się wychował.Miał dwójkę dzieci oraz żonę które go opłakują. Władze w wiosce zdecydowały nie robić wielkiego szumu i nie informować o tym policji. Po tym wydarzeniu zaopiekuje się rodziną młody mężczyzna i zbiegiem czasu wdowa zakochuje się w nieznajomym.
W cieniu śmierci / Under the Shadow online
Historia dzieje się w czasach trudnego przewrotu kulturalnego w Teheranie. W Iranie władze coraz to bardziej opresyjnie zaczynają rządzić krajem. Shideh, to matka i żona, która zmuszona zostaje, tak jak wiele kobiet w tamtym czasie do zakładania hijabu, kiedy tylko wychodzi na dwór. Jej mąż zostaje wysłany na front, gdyż jest lekarzem wojskowym. Dwie samotne kobiety muszą przeżyć trudne chwile w chłodnym i niebezpiecznym otoczeniu.
Słońce, to słońce mnie oślepiło online
Rafał wiedzie spokojne życie. Jego życie możan by rzecz jest odrobinę nudne, jednakże wszystko to ma swoją przyczynę w samym Rafale, który sam decyduje aby wszystko wokół niego, tak właśnie wyglądało. Rafał nie szuka znajomości, nawet ze swoją żoną nie utrzymuje bliskich relacji. Pewnego dnia na plaży poznaje pewnego czarnoskórego mężczyznę..
Skok na bilon - Coin Heist online
Ukochana szkoła grupy nastolatków może zostać zamknięta z powodów kłopotów finansowych. Czwórka jej uczniów nie chce do tego dopuścić, a więc wpadają oni na pomysł, aby ratować tę instytucję za wszelką cenę. Ich pierwsza myśl to okraść skarbiec.
The Ivory Game online
Od niedawna słonie w Afryce rodzą się bez kłów, co przez naukowców jest tłumaczone tym, że jest to ich przystosowanie obronne do nowych warunków. Słonie padają każdego roku ofiarą bezlitosnych złodzieji kości słoniowej. Ten dokumentalizyowany thriller właśnie o tym problemie traktuje.
1234567>>>>|
© 2017 Zalukaj filmy online cda / Online: