logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Psi Patrol. Pieski ratuja Superpsa online
Z "Psim Patrolem" dziecko pozna, czym jest empatia i altruizm. Dzielne psiaki wraz ze swoim opiekunem Ryderem zawsze zjawią się tam, gdzie jest potrzebna pomoc.
Junooniyat online
Junooniyat to typowy Bollywoodzki romans. Opowiada o namiętności, jaka połączyła dwójkę młodych ludzi. Jahan to oficer wojska, który odnosi sukcesy w armii. Pewnego dnia ratuje on życie pięknej Suhani i od tego momentu nie mogą oni już żyć bez siebie..
Trolle / Trolls online
Trolle to kolorowe stworki, które cieszą się każdą chwilą swojego bezstroskiego życia, które w więkoszści czasu spędzone jest w magicznym lesie. Jeden z trolli o imieniu Mruczek, rozpowiada wszystkim, że całej ich gromadzie grozi wielkie niebezpieczeństwo. Nikt nie bierze jednak sobie jego słów do siebie. Prawda jest jednak taka, że Mruk ma rację...
Lego Jurassic World Ucieczka Indominusa online
W filmie „Lego Jurassic World Ucieczka Indominusa” dochodzi do najbliższego z możliwych spotkań dwóch uwielbianych na świecie marek! Kiedy Simon Masrani przypadkiem uszkadza główną atrakcję Jurassic World (istotnie powinien nauczyć się pilotować helikopter), wzywa swą zaufaną pracownicę Claire na ratunek. Szybki eksperyment w genetycznym laboratorium dr. Wu przynosi doskonałe rozwiązanie ku radości Masraniego i dzieci z całego świata – Indominusa Rexa, najsprytniejszego, największego i najbardziej przerażającego i kochającego jeść hot-dogi dinozaura, jakiego...
Spalone / Parched online
"Spalone: to opowieść o trzech przyjaciółkach. Na pierwszy plan wysuwa się historia Rani- młodej wdowy, która właśnie organizuje wesele syna. Lajjo- jej przyjaciólka żyje w związku z terroryzującym ją mężem a Bijili- kolejna koeżanka nie potrafi być zaakceptowana w społeczeństwie gdyż prowadzi zbyt swobodne życie.
BFG Bardzo Fajny Gigant online
Film familijny. Jest to historia dziewczynki i jej przygód z dziwnym lecz dobrym wielkoludem. Polecamy na niedzielne popołudnia dla wszystkich.
Rustom online
Rustom to opowieść, która czerpie scenariusz z prawdziwych wydarzeń. Opowiada historię, jak łatwo można zmienić wręcz idealne w życie w walkę o przetrwanie.
Szajbus i pingwiny online
Pewein region w południowej Australii zostaje zajęty powoli przez dzikie lisy. Spowoduje to najprawdopdobniej zamkniecie największej atrakcji turystycznej regionu- wyspy, na której żyją pingwiny. Aby temu zapobiec rdzenny farmer ze swoja wnuczką i psem zrobią wszystko co można.
Witamy w Monster High online
Przygotujcie się na swoja pierwszą lekcję w tym niesamowitym świecie. Niegdyś potwory żyły w ukryciu, bojąc się nie tylko ludzi, ale nawet siebie nawzajem. Ale Draculaura, córka Draculi, razem ze swoimi najlepszymi straszyciółkami wymarzyła sobie szkołę, w której każdy byłby mile widziany i akceptowany. Zdecydowane spełnić swoje marzenie upiorki wyruszają w podróż po całym świecie i w czasie ekscytującej wyprawy rekrutują nowych uczniów. Ale nawet w tym niesamowitym miejscu rozgrywają się dramatyczne wydarzenia: Nikczemna Moanica, córka Zombie zamiast zawierać...
Skrzaty / Pixies online
Joe Black wprowdza się i od pierwsego dnia sieje zamęt w ogródku, w którym od wielu wieków spokojnie żyły sobie skrzaty! Małe ludziki wypowiadają mu wojne, tak łatwo nie dadzą zburzyć swojego porżadku rzeczy. Joe przez potyczki ze skrzatami traci kontakt ze swoją dziewczyną, aby zrozumieć co leży u źródła konfliktu, musi poznać odrobinę bardziej swojego wroga.
Królowa Śniegu 3: Ogień i lód online
Kai i Gerda pomimo pozornego bezpieczeństwa muszą odnaleźć swoich rodziców. W trackie poszukiwań nasza dwójka bohaterów znajduje starodawny artefakt o nazwie Kamień Ognia i Lodu. Ten pozornie pomocny kamień nie do końca zapewni komfortowe warunki naszym bohaterom...
Tomek i przyjaciele Wielki wyścig online
Tomek znowu musi stanąć w obronie i pomóc swoim przyjaciołom. Pomimo tego, że to nie on został wybrany jako uczestnik Wielkiego Wyścigu, to on może zmienić losy swoich przyjaciół. Tomku, na pomoc!
DC Super Hero Girls Hero Of The Year online
Renomowana szkoła super bohaterów znowu działa! Dołącz do grona swoich faworytów i przeżyj z nimi wspaniałe przygody!
Księżniczka łabędzi i piraci / The Swan Princess: Princess Tomorrow, Pirate Today! online
Księżniczka Alise musi udać się na kilka tygodni do Królowej Uberta. Jej rodzice wyjeżdżają akurat, także ktoś musi się nią opiekować. Nic nie przepowiada przygód, jakie wynikną z tej krótkoterminowej przeprowadzki!
Jak uratować mamę online
Adaś większość swojego czasu spędza, grając na komputerze. Aneta jest miłośniczką książek, uwielbiającą bujać w obłokach i marzyć o królewiczu z bajki. Jednak przez jakiś czas myśli rodzeństwa będą musiały skupić się na czymś zupełnie innym. Ich mama potrzebuje pomocy, którą tylko jej pociechy są w stanie sprowadzić. Niemały w tym udział będzie miała pewna Czarownica... To za sprawą jej czarów Adaś i Anetka przeniosą się do tajemniczej średniowiecznej krainy – pełnej ziejących ogniem smoków, turniejów rycerskich i zamków. Dzieci muszą odnaleźć...
Były sobie człowieki online
Matko i córko! Edward to małpolud jakich mało! Pewnego dnia spada z drzewa i łamię nogę! Biedak nie może chodzić, także w trakcie rekonwalescencji zaczyna chodzić na dwóch łapach. Będąc na ziemi i nie mogąc się wspiąć z powrotem na drzewo Edward zaczyna się uczyć nowych umiejętności..
Barbie i siostry na tropie piesków online
Barbie są na wakacjach, gdzie oddają się zabawie i odpoczynkowi. W trakcie jednej z wycieczek, giną ich pieski! Barbie wraz z siostrami i przyjaciółmi muszą odnaleźć swoje ukochane szczeniaczki!
Samoloty 2 / Planes: Fire & Rescue online
Po awarii silnika Dusty musi zrezygnować ze startów w podniebnych wyścigach. Jednak, znany z wielkiej odwagi i ogromnego ducha walki samolot nie poddaje się i postanawia zasilić siły lotniczej straży pożarnej. Wraz ze swoją nieustraszoną drużyną bierze udział w niebezpiecznej akcji gaszenia pożaru w parku narodowym, podczas której poznaje prawdziwe znaczenie słowa bohater…
Samoloty 2 / Planes: Fire & Rescue online
Tym razem uroczy Dusty będzie brał udział w akcji gaszenia Parku Narodowego. Samolocik, mimo był po poważnej awarii swojego silnika, wykazał się prawdziwym bohaterstwem a jego postawa zostanie doceniona prze współpracująca z nim ekipę.
Tini: Nowe życie Violetty / Tini: The Movie - The New Life of Violetta online
Pewnego lata tytułowa bohaterka Violetta wyjeżdża na wakacje . Wydarzenia tych miesięcy spowodują ogromną metamorfozę w jej życiu: fizyczną i psychiczna. Świetny familijny film.
1234567>>>>|
© 2017 Zalukaj filmy online cda / Online: