logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Barbie w świecie gier online
Gdy Barbie zostaje w magiczny sposób wciągnięta w świat swojej ulubionej gry wideo, staje się jedną z pojawiających się w niej, ścigających się na wrotkach postaci. W grze poznaje nowych przyjaciół: uroczego Pana Chmurkę oraz Bellę, księżniczkę na rolkach. Razem dowiadują się, że pewien złośliwy Emotkowy Wirus chce przejąć kontrolę nad całą grą. Podczas wspólnej podróży z poziomu na poziom Barbie musi przemieniać się oraz wykazać się niespotykanymi umiejętnościami i nieszablonowym sposobem myślenia, aby ocalić zespół i wygrać grę!
Barbie Dreamtopia online
Chelsea, młodsza siostra Barbie, uwielbia fantazjować. Najwspanialszym wytworem jej wyobraźni jest Dreamtopia, kraina, w której spędza czas wraz ze swoją ukochaną krewniaczką oraz suczką o imieniu Honey
Zakwakani online
Historia dzieje się na magicznej Kaczej Wyspie. Okrutna czarownica pragnie uniestwić jednego z ważniejszych mieszkańców. Dwoje młodych przyjaciół pragnie go ocalić.
Lego Ninjago Noc duchów online
Ninja walczą z duchami przeszłości! jeden z ninja sprawia, że aktywują się złe zjawy z dawnych lat, a sam zostaje uwięziony. Ich misja polega na tym żeby nie dopuścić do pozostania na ziemi stworów i przywrócić ich do ich świata umarłych.
Scooby-Doo! Na Dzikim Zachodzie online
Jack Dapper, a raczej jego duch nawiedza pewną farmę, która należy do naszych nieustraszonych pogromców duchów. Scooby-Doo i Shagy muszą pomóc swojemu przyjacielowi przywrócić spokój w domu i w całej farmie. Film online z dubbingiem dla całej rodziny.
Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski online
Grupa kochanych niebieskich stworków wyrusza w niebezpieczną podróż. Czeka ich wiele niebeziecznych przygód. Niestety krok w krok za nimi podąża okropny Gargamel.
Auta 3 online
Kolejna już część opowieści o dzielnym i superszybkim Zygzaku. Będzie musiał ona stawić czoła wielu przeciwnościom. Pomogą mu w tym i starzy , i nowi przyjaciele.
Monster Trucks - Bajka online
"Monster truck- bajka" to histoia Trippa. Młodego chłopca, który jest zafascynowany motoryzacją. Ponieważ pochodzi on z ubogiej rodziny musi sam sobie skonstuowac uragnionego monster trucka. W międzyczasie w pobliskej rafinerii dochodzi do eksplozji. Z głębin wydobywa się dziwne stworzenie, z którym zaprzyjaźnia sę młody chłopiec.
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć / Fantastic Beasts and Where to Find ThemFantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć online
J.K. Rowling i jej najnowsza powieść to właśnie Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć - ten film to właśnie ekranizacja tej powieści. Newt Scamander wraca z wielkiej wyprawy do Nowego Jorku i przez przypadek uwalnia kilka nowo poznanych zwierząt, które robia niemałe zamieszanie... Film online z dubbingiem.
Piękna i Bestia / Beauty and the Beast online
Główną rolę gra rewelacyjna Emma Watson. Bohaterka o imieniu Belle mieszka na wsi we Francji. Pewnego dnia dostaje informacje o uwięzieniu jej ojca przez ohydną bestię. W momencie dotarcia do domu okropnego stwora w zamian za uwolnienie jej taty proponuje samą siebie. Na samym początku jej przygody w ohydnym pokoju w jakim ją trzyma jest przerażona i zrobiłaby wszystko aby uwolnić się od tego okropnego miejsca i jej właściciela. Po pewnym czasie odkrywa jednak, że nie jest taki diabeł straszny i zaczyna dostrzegać w nim dobro jakie skrywa. Ojciec na wolności zgłosił się...
Phantom Boy online
Leo to 11 lestni chłopiec, nie byłoby w nim nic niezwykłego, gdyby nie fakt, iż w trakcie snu on potraf opuszczać swoje ciało. W szpitalu poznaje policjanta, który uległ wypadkowi w trakcie brawurowej akcji. Leo postanawia pomóc Alexowi, pojmać złoczyńców.
Vaiana Skarb oceanu online
Vaiana, to nastolatka, która marzy o tym by dokończyć dzieło swoich nieżyjących przodków. W tym celu wyrusza ona w podróż, aby dokonać niemożliwego. Po drodze poznaje zapominanego Bożka, który zaczyna towarzyszyć jej w tej pełnej przygód wyprawie... Film online z dubbingiem.
Vaiana: Skarb oceanu / Moana (2016) online
Nastolatka, chcąc dopełnić dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję po oceanie, by odnaleźć legendarną wyspę.
Hostage to the Devil online
Nietypowy dokument pokazujący doświadczenie znanego egzorcysty, księdza Malachiego Martina, który wiele lat spędził uwalniając ludzi od złych demonów..
Barbie Gwiezdna przygoda online
Bajka o latającej księżniczce która broni swojej galaktyki. Jej środkiem do przemieszczania się jest magiczna deskorolka.
My Little Pony Equestria Girls - Legenda Everfree online
Po dramatycznych wydarzeniach na Igrzyskach Przyjaźni, uczniowie Canterlot wybierają się na spokojny, wypoczynkowy obóz Everfree.
Telewizja Normana online
Norman to bardzo uciążliwy sąsiad. Jego hoby jest podglądanie własnych sąsiadów, co traktuje na równi z oglądaniem programów w TV. Pewnego dnia widzi, że jego sąsiadom grozi niebezpieczeństwo!!
Koś Minionku, Koś online
Krótkometrażowy filik o Minionkach... w telewizji zobaczyli oni wspaniały mixer do babanów i koniecznie chcą go kupić, jednakże brakuje im całej kwoty na niego. Minionki postanawiaja zatrudnić się przy koszeniu trawników, aby zdobyć pełną kwotę...
Psi Patrol. Pieski ratuja Superpsa online
Z "Psim Patrolem" dziecko pozna, czym jest empatia i altruizm. Dzielne psiaki wraz ze swoim opiekunem Ryderem zawsze zjawią się tam, gdzie jest potrzebna pomoc.
Junooniyat online
Junooniyat to typowy Bollywoodzki romans. Opowiada o namiętności, jaka połączyła dwójkę młodych ludzi. Jahan to oficer wojska, który odnosi sukcesy w armii. Pewnego dnia ratuje on życie pięknej Suhani i od tego momentu nie mogą oni już żyć bez siebie..
1234567>>>>|
© 2017 Zalukaj filmy online cda / Online: