logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Na Fali 2 online
Głównym bohaterem animacji jest Cody Maverick, którego marzeniem jest dołączenie do słynnej grupy surferów o nazwie The Hang 5. Razem z nowymi kolegami Cody wyruszy na poszukiwanie najlepszych i najbardziej niebezpiecznych fal na świecie. Jak zakończy się tak przygoda?
Przyciaganie online
Po awarii statek obcych ląduje w rosyjskim mieście, wielu, którzy to przeżyli zaczyna zastanawiać się nad własnym istnieniem, są też tacy, którzy domagają aby obcy opuścili Ziemię.
Fallen Stars online
Nieoczekiwana przyjaźń melancholijnego barmana, który wciąż nie wie do czego zmierza w życiu, oraz bystrej, lecz nieporadnej towarzysko dwudziestolatki, wywraca ich życie do góry nogami.
Cross Wars online
Callan który włada potężnym amuletem, wspólnie z niemalże armią odważnych ochotników uzbrojonych po zęby w karabiny i pistolety oraz grupą ślicznych kobiet, walczy z okrutnymi Meksykanami i złymi Brytolami.
American Violence online
Nieszablonowy thriller, który ma elementy kina psychologicznego - opowiada historię doktorantki psychologi, która otzrymuje zbadanie jednego więźnia. Jest on oskarżonyt o najgorsze zbrodnie, za które sąd chce mu dać najsurowszą karę - karę pozbawienia życia. Nasza bohaterka musi sprawdzić, czy skazany jest faktycznie winny zbrodni... Film online z napisami.
Otrzęsiny / Burning Sands online
Burning Sands opowiada o studencie, który wraz z przyjaciółmi pragnie dostać się do elitarnego bractwa. W czasie otrzęsin zorganizowanych dla nowych członków, chłopak będzie musiał przejść cieżkie i bezlitosne testy, zmagając się jednocześnie pomiędzy uszanowaniem tajemnicy milczenia a ujawnineinem przemocy stosowanej podczas prób.
Otrzęsiny online
Obiecujący student Zurich musi spojrzeć prawdzie w oczy, gdy otrzęsiny zorganizowane przez jego bractwo zmieniają się z niewinnej zabawy w całonocny koszmar.
Power Rangers - Film online
Power Rangers to grupa nastolatków. Na pierwszy rzut oka wyglądają oni jak zwykłe dzieciaki lecz rzeczywiście to ludzie o wyjątkowych zdolnościach. Tylko oni, zebrani w jedną grupę , są w stanie ocalić ludzkość przed obcymi, złymi siłami.
Chata - The Shack online
Zwykłe życie, zupełnie zwykłej rodziny zostaje odwrócone o 180 stopni po tym jak najmłodsze dziecko- ukochana córeczka- zostaje porwane. Niestety nie udaje się jej odnaleźć. Wszysy przypuszczają, iż dziewczynka nie żyje. Po paru latach do ojca rodziny odzywa się tajemnicza osoba z prośbą o kontakt i spotkanie w pewnej leśnej chatce- tam gdzie prawdopdobnie rozegrał się dramat małej dziewczynki...
Check Point online
Głównym bohaterem jest włóczęga wraz ze swoją zebraną ekipą mają za zadanie uratować swoich ludzi oraz kraj. Pomaga jemu w tym wierny przyjaciel Goldberg. Odkrywają przy tym wiele fascynujących faktów i ich współpraca przebiega pomyślnie. Film online Check Point
89-ta Gala Wręczenia Oscarów online
89. galę wręczenia Oscarów® w Hollywood poprowadzi Jimmy Kimmel. Dla gwiazdora talk show "Jimmy Kimmel Live!”"będzie to debiut w roli gospodarza najważniejszego filmowego wieczoru w Hollywood
Popek za życia online
„Popek za życia” nie jest typowym dokumentem, który ma przedstawić znaną postać. Nie ma w nim długich wywiadów i podążania kamery za bohaterem w oczekiwaniu na moment otwarcia, zdjęcia maski. Popek „podaje nam się na tacy”, jako mistrz autokreacji albo wchodzi właśnie na nowy poziom projektowania swojego wizerunku, albo po prostu dopuszcza twórców filmu do swojej osobistej przestrzeni.
Lego Ninjago Noc duchów online
Ninja walczą z duchami przeszłości! jeden z ninja sprawia, że aktywują się złe zjawy z dawnych lat, a sam zostaje uwięziony. Ich misja polega na tym żeby nie dopuścić do pozostania na ziemi stworów i przywrócić ich do ich świata umarłych.
PolandJa online
Na tę komedię czekało wielu widzów. Będzie odjazdowo, śmiesznie, nieoczekiwanie i po polsku. "PolandJa" to pierwszorzędna polska komedia. Gorąco polecamy.
Scooby-Doo! Na Dzikim Zachodzie online
Jack Dapper, a raczej jego duch nawiedza pewną farmę, która należy do naszych nieustraszonych pogromców duchów. Scooby-Doo i Shagy muszą pomóc swojemu przyjacielowi przywrócić spokój w domu i w całej farmie. Film online z dubbingiem dla całej rodziny.
Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski online
Grupa kochanych niebieskich stworków wyrusza w niebezpieczną podróż. Czeka ich wiele niebeziecznych przygód. Niestety krok w krok za nimi podąża okropny Gargamel.
Król Artur: Legenda miecza online
"Król Artur: Legenda miecza" to trzymająca w napięciu historia młodzieńca , który ośmiela się waczyć o swoje dzidzictwo i prawo do tronu. A wszystko to dzieje się po tym jak dostaje on magiczny i tajemniczy miecz.
Obcy: Przymierze online
"Obcy: Przymierze" to historia pewnej ekspedycji, kótra wyruszyła na podbój nowego świata. Gdy uczestnicu ekspedycji docierają na miejsce okazuje się, iż jest ono pełne niebezpieczeństw i pułapek.
Auta 3 online
Kolejna już część opowieści o dzielnym i superszybkim Zygzaku. Będzie musiał ona stawić czoła wielu przeciwnościom. Pomogą mu w tym i starzy , i nowi przyjaciele.
Wojna o planetę małp online
Grupa małp staje do walki z ludźmi. Niestety małpy przegrywają. Lecz to nie jest koniec konfliktu. Małpy nie mogą pogodzić się ze stratą tylu swoich braci i wikłają się w jeszcze większy konflikt z ludźmi.
1234567>>>>|
© 2017 Zalukaj filmy online cda / Online: