logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
A Kind of Murder online
Walter wiedzie bardzo fajne życie. Jest wziętym architektem, który ma mnóstwo zleceń, a prywatnie jest mężem pięknej Clary. Walter zaczyna jednak interesować się pewnym nierozwiązanym morderstwem, przez co zostaje wciągnięty w spirale dziwnych zdarzeń i zagadek, które zgotował mu sam morderca ...
Cała prawda o alkoholu online
Doktor Javid Abdelmoneim chce poznać prawdę o alkoholu. Próbuje m.in. znaleźć odpowiedzi na pytania, jakie jego ilości szkodzą, czy czerwone wino jest zdrowe i dlaczego niektórzy ludzie upijają się szybciej.
Zieleń szmaragdu online
,,TRylogia Czasu" to bardzo popularna powieść niemieckiej pisarki - ,,Zieleń Szmaragdu" to właśnie ostatnia część tej znanej trylogii.
Przełęcz ocalonych / c online
Wojna to okrutny czas, kiedy tak naprawdę człowiek traci kontakt z tym, jak powinien naprawdę wyglądać świat. II Wojna Światowa to czas krwawych bitew pomiędzy wojskami USA a Japoni. Toczyli oni zacięte bitwy o dosłownie każdą drobną wysepkę na Oceanie Pacyficznym. Film ten pokazuje przykład jeden z takich zaciętych właśnie bitew... Reżyserią filmu ,,Przełęcz Ocalonych" to wkład samego Mela Gibsona. Film online z napisami.
Bez paniki, z odrobiną histerii / No Panic, With a Hint of Hysteria online
Co się może zdarzyć, kiedy przykładny księgowy marzy o karierze płatnego zabójcy? No właśnie, jedna z odpowiedzi możemy zobaczyć w tym filmie. Ten księgowy w pewnym momencie pociąga za spust, co powoduje że ściąga na siebie lawinę kłopotów i bardzo groźnych wrogów...
Alone in Berlin online
Berlin czasy II Wojny Światowej... Młody mężczyzna ginie w trakcie walk, a jego rodzice zaczynają winić za to III Rzesze, w której zupełnie starcili oparcie i zaufanie...
Liga Bogów / League of Gods online
Liga Bogów to film oparty na starej, chińskiej baśni ludowej. Opowiada on historie pewnego króla, który pod wpływem swej demonicznej kochanki, zaczyna coraz bardziej tyranizować swój biedny lód. Na pomoc ciemiężonemu społeczeństwu może stanąc jedynie trójka łodych bogów... Film online z napisami.
Teenage Cocktail online
Annie i Jules odrobinę nudzą się życiem w miejscowości, w której mieszkają. Nie ma tam tak naprawdę wielu rozrywek, poza tym mało jest też perspektyw do rozwoju. Pewnego dnia dziewczyny postanawiają uciec z domu. Po chwili okazuje się, że taki wypad jest bardzo kosztowny, a one nie mają zbyt dużo oszczędności. Dostają propozycję zarobku występując jako dziewczyny do towarzystwa online za pomocą kamerek internetowych.. Film online z lektorem.
Liga Bogów online
Film oparty na 16-wiecznej chińskiej powieści Feng Shen Yan Yi, historia opowiada jak król Zhou zostaje tyranem, omamiony przez swą diaboliczną konkubinę. Trójka młodych Bogów musi zjednoczyć siły, aby pokonać tyrana.
Little Sister online
Dziewczyna, która kiedyś wiodła bardzo rockowe rockowe życie, wraca do swojego domu rodzinnego, w którym spotyka schorowanego brata, który wrócił z misji w Iraku. Jest to dla niej swoisty sprawdzian jej wiary i przekonań... Film online z napisami.
War on Everyone online
Dwojka glin, które sądziły że znalazły sposób na złoty interes, szantażują mniej wpływowych kryminalistów w zamian za co otrzymują każdorazowo jakiś zastrzyk gotówki. Sytuacja się zmieni, kiedy przypadkowo uderzają z szantażem do potężnego gangstera...
Bez zarzutu / Irréprochable online
Constance, która ma już 40 lat na karku w nietypowych okolicznościach traci pracę jako agent nieruchomości. Nie może po tym incydencie znleźć innej pracy w Paryżu, dlatego wyjeżdża do mniejszej miejscowości, gdzie jest wakat na jej upragnioną pozycję. Szef bardzo zadowolony jest po rozmowie rekrutacyjnej, jednakże w efekcie końcowym oferuje pracę młodszej i atrakcyjniejszej kobiecie... Film online z napisami.
Ouija Narodziny zła online
Gra w Ouija t pewnego roadzju seans spirytystyczny, gdzie jego uczestnicy wywołują duchy z zaświatów. Nie mają oni jednak wpływu na to, kto z tych ząswiatów przybędzie... Narodziny zła to druga część popularnego hororu. Film online z napisami.
Zwierzęta nocy / Nocturnal Animals online
Artystka, która wyszła bogato za mąż, prowadz własną galerię.. Kiedyś była związana z innym facetem, któreo opuściła, gdyż nie za bardzo wierzyła w jego talent.. On powraca do niej po latach z rękopisem dzieła, które chce niebawem wydać... Film online z napisami.
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie / Perfetti sconosciuti online
Kilka zaprzyjaźnionych par spotyka się pewnego ciepłego wieczoru na kolacji. Każdego dręczą inne kłopoty, każdy ma inny pomysł na ich rozwiązanie. Sympatyczne towarzystwo, pyszne jedzenie i zbliżające się zaćmienie księżyca mają pomóc rozluźnić się i zapomnieć o troskach codzienności. W rzeczywistości jest to jednak początek próby sił, testu na szczerość, wierność, oddanie i cierpliwość. Ktoś proponuje grę: do zakończenia wieczoru wszystkie wiadomości, maile i rozmowy staną się publiczne, przy stole nie będzie tajemnic. Czy taka igraszka z prywatnością...
Clinical online
Na oddział kliniczny, gdzie pracuje główna bohaterka, lekarka trafia pacjent z ciężkiego wypadku. Jest on bardzo pokiereszowany, lekarze trudzą się by utrzymać go przy życiu. Obraz tej tragedii odkrywa wspomnienia w lekarce, o których istnieniu dawno zapomniała... Film online z lektorem.
Płoną płoną płoną / Burn Burn Burn online
FKomedia opowiada historię podróży grupy znajomych, wśród których jeden jest już nieżywy i towarzysze podrózy przewożą go w plastikowej torbie. Taka właśnie była ostatia wola Dana, aby wyruszyć ostatni raz w podróż z przyjaciółmi... Film online z napisami.
Patriots Day online
Chyba większość z nas pamięta rok 2013, kiedy to w Bostonie, podczas maratonu doszło do zamachu bombowego. Za zamach odpowiedzialni są islamscy terroryści i ten film właśnie o tej histori opowiada..
Ukryte działania online
John Glenn to wybitna postać, która jakoby wyznaczyła punkt zwrotny w wyścigu kosmicznym mocarstw w latach 50-ych i 60-ych. Niewielu jednak wie, że za historią tego bohatera kryje się historia trójki wspaniałych kobiet afroamerykańskiego pochodzenia, które pomimo wielu kulturowych przesądów pokazały, jak wielkie znaczenie miały dla całego projektu.
Gruby temat: dlaczego tyjemy? online
Ponad połowa dorosłych w Wielkiej Brytanii cierpi na nadwagę lub otyłość. Dokument konfrontuje się z mitami na szeroki temat o otyłości i przedstawia argumenty naukowców, którzy próbują rozwiązać problem.
1234567>>>>|
© 2017 Zalukaj filmy online cda / Online: