logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Najdłuższy Marsz Billyego Lynna online
Młody szeregowiec Billy, nespełna 19- letni chłopiec- objeżdża Stany Zjednoczone chwaląc działania wojenne rządu w Iraku. Za fasadą amerykańskiego triumfu stoi żal, smutek i trauma po wojennych przeżyciach.
Miasto Grzechu / City of Sin online
"Miasto grzechu" to opowieść o pewnym detektywie uwikłanym w wiele problemów. Spotykamy go, gdy czeka w stoickim spokoju na ścigających go morderców...
Manchester by the Sea online
Zbuntowany nastolatek traci ojca. Niestety nie ma się kto nim zaopiekować i chłopiec trafia do domu odegłego krewnego- wujka, kótego dotąd znał bardzo słabo.
PolandJa online
Na tę komedię czekało wielu widzów. Będzie odjazdowo, śmiesznie, nieoczekiwanie i po polsku. "PolandJa" to pierwszorzędna polska komedia. Gorąco polecamy.
Azhar online
Film z Bollywood przedstawia historię Mohammada Azharuddina Który jest byłym hinduskim graczem w krykieta. Główny bohater musi zmierzyć się z przeciwnościami losu i pokonać własne problemy. Film "Azhar" to prawdziwa perełka dla fanów indyjskiego kina. Przemyślana fabuła, świetna obsada, wszystko dopracowane - tak możemy opisać ten film.
Wielki Mur / The Great Wall online
Film "Wielki mur" przenosi nas w realia cesarskich Chin sprzed 1000 lat. Zobaczymy w nim gwiazdy światowego kina min. Mata Damona. Świetna historia zrealizowana z wielkim rozmachem.
Porady na zdrady online
Atrakcyjna mężatka Beata (w tej roli Weronika Rosati) wynajmuje dwie dziewczyny aby sprawdziły wierność jej ukochanego. Obie są porzuconymi przez swoich facetów singielkami więc nie mają nic do stracenia. Co wyniknie z takiego igrania z losem. Kto się w kim zakocha? A kto przeżyje rozczarowanie? Zobaczcie.
Sekret Herberta Klose raz jeszcze online
Twórcy filmu starają się odpowiedzieć na liczne pytania dotyczące zagadki wrocławskiego złota. Widzowie dowiedzą się, co mogło się stać z cennymi dokumentami i wyrobami jubilerskimi i gdzie mogą się teraz znajdować, oraz czy Herbert Klose mógł brać udział w ukryciu tych kosztowności. Autorzy opierają się również na niedawno odnalezionym reportażu z 1973 roku Dionizego Sidorskiego i Adama Wielowiejskiego.
Madaari online
Ojciec i mąż traci całą rodzinę w wyniku błędu budowlańców. Cała jego rodzine gnie pod gruzami mostu budowanego w Mombaju. On z racji, iż nie ma już nic do stracenia, wchodzi na drogę sądową z osobami odpowiedzialnymi za tragedię...
Rewolucja gender online
W ostatnich latach na całym świecie obserwuje się zmiany w tradycyjnym pojmowaniu płci, zacierają się dawniej wyznaczone granice. Amerykańska dziennikarka Katie Couric analizuje koncepcje gender. By lepiej zrozumieć złożoność tematu, rozmawia z naukowcami, psychologami, działaczami czy pisarzami. Próbuje ustalić wpływ genetyki, procesów zachodzących w mózgu oraz kultury na definicję tożsamości płciowej. Spotyka się również z osobami transseksualnymi reprezentującymi różne pokolenia, a także znanymi działaczami i ikonami ruchu - gwiazdą tenisa Renee Richards oraz...
Mordercza skuteczność - Kill Ratio online
Europa Wschodnia i jej wszystkie kraje zawsze wydają się być odrobinę gorsze i mniej ustandarzywoane jak zachodnie. W przypadku tego filmu, właśnie na tym terenie ma dojść do rewolucji. Agent CIA pod przykryciem zostaje wysłany z misją na teren wroga, aby zapobiec rozlewowi krwi...
Oczy matki / The Eyes of My Mother online
Mała dziewczynka jest w nietypowy wychowywana i nauczana przez matkę, która pomimo małego wieku swojej pociechy stara się ja oswoić ze śmiercią i uczy ją anatomii ludzkiego ciała. Wszystko się dzieje na oddalonej od osad ludzkich farmie. Pewnego dnia do farmy przybywa tajemniczy mężczyzna bez zapowiedzi... Film online z napisami.
Killing Salazar online
DEA wyjątkowo musi chronić poważnego bossa narkotykowego. Liczą, że jego zeznania zaprowadzą ich do całej szajki. W trakcie akcji agenci rządowi orientują się, że padli ofiarą zasadzki, która zorganizowali współpracownicy tego bossa...
Paterson online
Ten film to piękna opowieść pokazująca to, jak zwykłe życie może być wciąż piękne. Zwykły poranek i śniadanie z ukochaną żoną, pocałunek na pożegnanie, trudy pracy i wieczorne spotkania z kumplami... Niby nic, a jednak to wciąż piękno zycia.
Noc żywej Deb / Night of the Living Deb online
Co może być gorszego od pobudki na kacu obok nieznanej osoby płci przeciwnej? No właśnie chyba nic! Deb i Ryan mieli taką wpadke za sobą, co gorsza - on nie jest sam, tyle że jego narzeczonej nie ma w domu. Gdy oboje chcą możliwie szybko wyjść z sytuacji, okazuje się, że miasto opanowały... zombieeeee!!!!
The Memory of Water online
Śmierć dziecka to chyba największa tragedia, jaka może spotkać rodziców... Dwójka bohaterów tego dramatu właśnie takiej tragedii doświadczyła. To co przeżyli i smutek, jaki w nich jest nie pozwala im myśleć o sobie w kategoriach z czasów kiedy się kochali...
Ja, Daniel Blake online
Daniel poznał Katie praktycnzie w czasie, gdy pogodzony był ze swoim samotnym życuiem. Katie ma swoją dwójkę dzieci, także nie jest to wymarzona partnerka, jednakże Tom widzi w niej kobiete swojego życia. Postanawia pomóc jej i tym samym, zaczyna starać się o rentę dla siebie...
Światła sceny: Życie na pointach online
Amerykańska Akademia Baletowa to bardzo powazna instytucja. Jej władze wpadają na pomysł, aby do jej repertuaru nauczania wprowadzić taniec nowoczesny. Całym projektem ma się zająć Jonathan, nie będzie to łatwe zadanie...
Scooby-Doo! Na Dzikim Zachodzie online
Jack Dapper, a raczej jego duch nawiedza pewną farmę, która należy do naszych nieustraszonych pogromców duchów. Scooby-Doo i Shagy muszą pomóc swojemu przyjacielowi przywrócić spokój w domu i w całej farmie. Film online z dubbingiem dla całej rodziny.
Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski online
Grupa kochanych niebieskich stworków wyrusza w niebezpieczną podróż. Czeka ich wiele niebeziecznych przygód. Niestety krok w krok za nimi podąża okropny Gargamel.
1234567>>>>|
© 2017 Zalukaj filmy online cda / Online: