logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Na Fali 2 online
Głównym bohaterem animacji jest Cody Maverick, którego marzeniem jest dołączenie do słynnej grupy surferów o nazwie The Hang 5. Razem z nowymi kolegami Cody wyruszy na poszukiwanie najlepszych i najbardziej niebezpiecznych fal na świecie. Jak zakończy się tak przygoda?
Przyciaganie online
Po awarii statek obcych ląduje w rosyjskim mieście, wielu, którzy to przeżyli zaczyna zastanawiać się nad własnym istnieniem, są też tacy, którzy domagają aby obcy opuścili Ziemię.
Ofiara / Goat online
Dziewiętnastoletni Brad Land (Ben Schnetzer) rozpoczyna naukę w college’u. Niedługo wcześniej chłopak został ciężko pobity i zmaga się z zespołem stresu pourazowego. Wierzy, że w nowym miejscu uda mu się otrząsnąć z traumatycznych wspomnień, tym bardziej że na tej samej uczelni studiuje jego starszy brat Brett (Nick Jonas). Brad liczy na jego opiekę i wsparcie. W tym celu zapisuje się do tego samego bractwa. Niestety, jego życie szybko zamienia się w piekło. Oparty na prawdziwej historii, wstrząsający dramat, który nikogo nie pozostawi obojętnym.
Fallen Stars online
Nieoczekiwana przyjaźń melancholijnego barmana, który wciąż nie wie do czego zmierza w życiu, oraz bystrej, lecz nieporadnej towarzysko dwudziestolatki, wywraca ich życie do góry nogami.
Cross Wars online
Callan który włada potężnym amuletem, wspólnie z niemalże armią odważnych ochotników uzbrojonych po zęby w karabiny i pistolety oraz grupą ślicznych kobiet, walczy z okrutnymi Meksykanami i złymi Brytolami.
Dwa życia, jedna nadzieja / Zwei Leben. Eine Hoffnung online
Bohaterem niemieckiego filmu "Dwa życia jedna nadzieja" jest ciężko chory nastoletni Frank (Valentino Fortuzzi), który już dwa lata czeka na przeszczep wątroby. On i jego rodzina przeżyli w tym czasie liczne rozczarowania i powoli zaczynają tracić nadzieję na normalne życie. Ojciec chłopaka (Jörg Pose) podjął już nawet decyzję, by zacząć poszukiwania organu na czarnym rynku. Tymczasem pewnego dnia Franka i jego bliskich zaskakuje wiadomość, że do szpitala została przetransportowana wątroba, która może zostać przeszczepiona chłopcu. Wkrótce na ten sam...
American Violence online
Nieszablonowy thriller, który ma elementy kina psychologicznego - opowiada historię doktorantki psychologi, która otzrymuje zbadanie jednego więźnia. Jest on oskarżonyt o najgorsze zbrodnie, za które sąd chce mu dać najsurowszą karę - karę pozbawienia życia. Nasza bohaterka musi sprawdzić, czy skazany jest faktycznie winny zbrodni... Film online z napisami.
Barash online
Naama Barash to typowa nastolatka, tyle że odrobine bardziej zbuntowana niż jeje rówieśnicy. Pewnego dnia do jej szkoły przychodzi nowa dziewczyna o imieniu Dana. Naama i Dana zakochują się w sobie bez pamięci... Film online z lektorem.
100 ulic online
100 ulic to dramat który umyślnie nawiązuje do terytorium, gdyż losy bohaterów tego filmu dzieją się właśnie na przełaju małego skrawka Londynu... Każdy z trójki bohaterów wiedzie inne życie i ma inne problemy i ambicje. Film 100 ulic pokazuje w bardzo wrażliwy dla widza sposób, jak różne możemy mieć cele i ambicje... Film online z lektorem.
Kara Bela online
Kudret to facet w średnim wieku którego niezbyt ciekawe życie całkowicie się zmienia podczas pozornie niewinnej wycieczki samochodowej. Mężczyzna będzie uczestniczył w zwariowanej walce o przetrwanie. Film online z napisami.
Zabierz mnie do domu / Take Me Home online
Nie ma nic gorszego niż utrata pamięci, człowiek zupełnie nie wie kim jest, co reprezentuje i nie zna w ogóle swojje hostorii. Taką właśnie bolączke ma bohetr tego horroru, stara się on oczywiście powrócić do życia, dlatego wraca do domu swojej siostry bliźniaczki, jednakże już po krótkim czasie, zauważa on, że wizje jakie zaczyna on mieć nie należą do normalnych objawów odzyskiwania pamięci... Film online z napisami.
Widmo zagłady online
Diabły nie ludzie! Takie wizje można wysnuć oglądając to co dzieje się w tym filmie - świat może być niebawme wessany w dziurę czasoprzestrzenną!!!
Drzewko oliwne online
Południowa Hiszpania. Alma (Anna Castillo) i jej dziadek Ramon (Manuel Cucala) są ze sobą bardzo zżyci. Przed laty, kiedy Alma była mała, mężczyzna stracił swoje ukochane drzewo oliwne, które zostało sprzedane do Niemiec. Od tej pory Ramon bardzo cierpi i podupada na zdrowiu. Nie mogąca dłużej na to patrzeć wnuczka, pewnego dnia decyduje się wyruszyć do Düsseldorfu. Z pomocą starych i nowych przyjaciół próbuje odzyskać drzewko. Film zainspirowany został prawdziwą historią.
Barbie w świecie gier online
Gdy Barbie zostaje w magiczny sposób wciągnięta w świat swojej ulubionej gry wideo, staje się jedną z pojawiających się w niej, ścigających się na wrotkach postaci. W grze poznaje nowych przyjaciół: uroczego Pana Chmurkę oraz Bellę, księżniczkę na rolkach. Razem dowiadują się, że pewien złośliwy Emotkowy Wirus chce przejąć kontrolę nad całą grą. Podczas wspólnej podróży z poziomu na poziom Barbie musi przemieniać się oraz wykazać się niespotykanymi umiejętnościami i nieszablonowym sposobem myślenia, aby ocalić zespół i wygrać grę!
Boris bez Béatrice online
Boris Malinovsky jest aroganckim i nieliczącym się z nikim przedsiębiorcą. Mężczyzna ma też chorobliwą skłonność do romansów, przez co jego małżeństwo przechodzi kryzys.
Otrzęsiny / Burning Sands online
Burning Sands opowiada o studencie, który wraz z przyjaciółmi pragnie dostać się do elitarnego bractwa. W czasie otrzęsin zorganizowanych dla nowych członków, chłopak będzie musiał przejść cieżkie i bezlitosne testy, zmagając się jednocześnie pomiędzy uszanowaniem tajemnicy milczenia a ujawnineinem przemocy stosowanej podczas prób.
Zabić ojca / My Father Die online
Głuchoniemy Asher (Joe Anderson) ma w życiu tylko jeden cel. Mężczyzna od lat czeka na dzień, w którym będzie mógł zemścić się na swoim psychopatycznym ojcu, Ivanie (Gary Stretch), który zabił jego starszego brata Chestera. Gdy odsiadujący wyrok mężczyzna w końcu wychodzi na wolność, Asher nie zawaha się przed niczym, żeby wymierzyć mu sprawiedliwość.
Munio: Strażnik Księżyca online
„Munio: Strażnik Księżyca” przedstawiają magiczną historię małego bohatera, który udowodni całemu światu, że jeśli masz wielkie serce i wiernych przyjaciół, nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych. Munio niespodziewanie zostaje wybrany Strażnikiem Księżyca... Zabawa i przygoda się zaczyna!
Przekleństwo Jeremyego online
Jeremy Rollins jest nieśmiałym i introwertycznym chłopakiem z tajemniczą „dolegliwością”. Od urodzenia posiada niekontrolowaną zdolność do kanalizowania własnego bólu czy ran z osób, które wyrządzają mu krzywdę.
Zabić ojca online
Asher stracił kiedyś swojego brata. Tak naprawdę to zabił go jego ojciec, Ivan. Siedzi on teraz w więzieniu i jedyne to, o czym marzy Asher to, gdy wyjdzie ten drań, to zabić go jak psa. Nadchodzi w końcu dzień kiedy psychopata-ojciec wyłazi poza mury więzienia... Film online z lektorem.
1234567>>>>|
© 2017 Zalukaj filmy online cda / Online: